TÜRKİYE PROFESYONEL TURİST REHBERLERİ PLATFORMU Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >REHBER DUYURU PANOSU >SESİME GELİN.. DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN..!
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Haydi, Muş-Bulanlı çoçuklara mont alalım mı?

Gönder Gönder
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TURİST REHBERİ Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5334
  Alıntı TURİST REHBERİ Alıntı  GönderCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Haydi, Muş-Bulanlı çoçuklara mont alalım mı?
    Gönderim Zamanı: 17.Ocak.2010 Saat 11:50

Sevgili Rehber Arkadaşlarım,

Bir süredir Twitter denen micro blog sitesinin takipcisiyim. Henüz duymamışlar, duyupda ilgi duymamışlar için kısa açıklama; 140 karakter alabilen bir kutunun içine derdinizi anlatan özlü sözler yazabiliyorsunuz.

Bu siteye üye olanları " follow" edebiliyorsunuz- ki Ahmet Hakan bu kişilere "yoldaş" diyor. Follow ettiklerinizin yazdığı özlü sözler sizin ekranınıza düşüyor.Sizin yazdıklarınız da, sizi follow edenlerin ekranına...

İşte bu sitede takip ettigim, biri var. "karo555"
Muş/Bulanık'da , Kırkgöze ilköğretim okulunda Türkçe öğrtemenliği yapıyor. İşine aşık bir genç adam. Aynı zamanda zeki ve fırlama.
Okurlardan biri onun için şöyle demiş " Küçücük bir köy okulunun dev yürekli Türkçe Öğretmeni"

Bu genç adam , twitter de kendi okulunda bulunan 7-15 yaş çocuklarının okuyabileceği kitap ve kırtasiye talebinde bulundu. Twitter daki ünlülerde (Demet Sağıroğlu, Elif Dağdeviren, Mehmet Çoşkundeniz, Ahmet Hakan vb.) kendi tweetleriyle ona destek verdiler.Aras Kargo kolileri 15 Ocak tarihine kadar ücretsiz taşıdı.Verdigim linki de izleyebilirsiniz ( http://twittermagazin.blogspot.com/2009/12/mus-bulanikda-gunes-iki-kere-doguyor.html )

karo555 , bu gün , twitter dan dediki; okul da öyle minikler var ki sırtında montları yok. Hadi abileri, ablaları onlarada bir el atalım.
Bende ona dedim ki; ben bir profesyonel turist rehberiyim. Benim meslekdaşlarım, daha önce , senin meslekdaşlarının ricasını yerine getirdi. Sen bana bir liste yap, kaç adet, kaç beden, kaç kız/erkek, gibi... Bizim içimizdeki yüce gönüllüler, sen gibi yüce gönüllülere her zaman destek verirler. ( Bu arada karo555 2. el giyisi de olur diyor. Ama ben istedimki belkide hayatlarında ilk defa yepyeni gıcır gıcır montları olsun, sıcacık ayakabılar giysinler.)

Şimdi Mehmet öğretmen, Pzt günü bu listeyi hazırlayıp bana gönderecek. Bende bu arada sizlere olanı biteni anlatamak istedim. Şimdi kimler var, ben ... tane mont ayarladım, ben ... çift bot için söz aldım, ben ... tane çantayı parasını verdim aldım diyen. Bana e-mail adreslerinizi iletin ki , yani özel den yazışalım ki, platformda gereksiz mail okumak istemeynleri tekrar tekrar rahatsız etmeyelim.

Sevgiler

Nuray Çağlar
İRO/İngilizce

Yukarı Dön
TURİST REHBERİ Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5334
  Alıntı TURİST REHBERİ Alıntı  GönderCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ocak.2010 Saat 11:51
Nuraycigim,

Herhangi bir hesap numarasi var midir bize verebilecekleri ?

Yardimci olabilecegimiz?

Yoksa mutlaka ayni yardim (esya demek isterim)

seklinde mi olmasi beklenmektedir?

Bize de ilettigin icin bu bilgiyi , Sagolasin..

Simdiden yeni yasin da kutlu olsun

Selamlar..

teri meir
Ist /Ing-Isp
Yukarı Dön
 Gönder Gönder

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50